Zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i Sądem Najwyższym

Oferta

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i Sądem Najwyższym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie i profesjonalnie reprezentować naszych klientów w różnego rodzaju sprawach, zarówno cywilnych, jak i gospodarczych.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

  1. Reprezentowanie klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i Sądem Najwyższym.

  2. Udzielanie porad prawnych dotyczących możliwości wszczęcia postępowania sądowego oraz opracowywanie strategii procesowej.

  3. Reprezentowanie klientów w sprawach o zapłatę, zadośćuczynienie, odszkodowanie, zwrot nienależnie pobranych świadczeń, itp.

  4. Prowadzenie spraw związanych z naruszeniem dóbr osobistych, w tym spraw o ochronę dobrego imienia i dóbr osobistych osób prywatnych i publicznych.

  5. Reprezentowanie klientów w postępowaniach egzekucyjnych.

  6. Prowadzenie spraw związanych z nieruchomościami, w tym spraw o ustanowienie służebności, spadkowych, itp.

Nasza Kancelaria posiada duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw, co potwierdza nasza dotychczasowa działalność, w tym obsługa największych inwestycji w e wschodniej Polsce.

Jeśli szukasz profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej, zaufaj naszej Kancelarii i skontaktuj się z nami już dziś! Nasz zespół prawników jest gotowy do pomocy i dostarczenia niezbędnej wiedzy i wsparcia w Twojej sprawie.

Doświadczenie

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt z nami: biuro@kancelariasugier.pl w celu omówienia zasad współpracy lub umówienia się na spotkanie. Porad prawnych udzielamy także zdalnie.

Wspólnie ustalimy zasady współpracy i obsługi prawnej.

Oferujemy pełną reprezentację na etapie przedsądowym oraz sądowym. Przygotowujemy niezbędną dokumentację.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii w zakresie zastępstwa stron przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i Sądem Najwyższym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży prawnej, a także wielu zadowolonych klientów, to gwarancja profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej. Dbamy o każdą sprawę z największą starannością i zaangażowaniem, aby nasz Klient osiągnął jak najlepszy rezultat. Zaufaj nam i pozwól nam pomóc Ci w Twoich sprawach sądowych.

Zapraszam do kontaktu